Усе починається з добра

У Турківській ЗОШ I-III ст. №1, було проведено відкритий виховний захід на тему: “Усе починається з добра”. Провела її, класний керівник 5-Б класу – Яворська Марія Михайлівна, разом зі своїми учнями. На заході були присутні: вчителі, учні даної школи, а також батьки.

Мета данного виховного заходу полягала в тому, щоб допомогти учням осягнути, що значить бути добрим, що лежить в основі доброти, доброго вчинку, славлячи добро в людині, її справах і ставленні до інших, розвивати в учнів бажання робити добро, формувати в підростаючого покоління моральні чесноти, шляхетність, почуття милосердя, виховувати морально-етичні норми життя. Виховувати чемне ставлення учнів одне до одного.

Діти розказували вірші, співали пісні, показували різні цікаві сценки, а також п'єсу-казку “Про півника, курочку і хитру лисичку”. Кожен із учнів був одягнутий у свій костюм, який відповідав їхньому образу.

В кінці прозвучала подяка за відкритий захід від заступника директора з виховної роботи – Гут Жанни Олександрівни, а також у залі лунали гучні оплески глядачів.

Кiлькiсть переглядiв: 272

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.