Число і цифра нуль

У Турківській ЗОШ I-III ст. №1 у 1-Б класі вчитель, Білинська Галина Теодорівна, провела відкритий урок з математики на тему: “Число і цифра нуль”. На урок було запрошено вчителів початкових класів та адміністрацію школи.

Учні класу мали змогу помандрувати до лісової школи, де їх чекали незвичайні пригоди. Спершу, відгадуючи загадки, школярі дізналися, хто саме навчається в лісовій школі; допомагали звірятам вчасно потрапити на урок виконуючи ряд цікавих завдань. Учні також вправно впорались із завданням тітоньки Сови із лісової школи. Пригоду, яку розповіла дітям вчитель про білосніжну хмаринку та п'ять сніжинок, плавно підвела дітей до повідомлення теми і мети уроку. Також учні мали змогу побувати лікарями та лікувати хворі приклади. Цікавим було завдання-прохання Сороки-Білобоки, якій учні допомогли зібрати розірване намисто.

Інсценізація “Казочки про нуль” викликала чимале задоволення та радість серед дітей. Знайомство із геометричними фігурами виявилось досить цікавим, повчальним та захоплюючим, коли учні у парах мали змогу складати різні предмети із запропонованих фігур. Зробивши підсумок уроку, учні переглянули мультфільм “Як Кружко лиходієм був”.

Завдяки використанню словесно-друкованих, наочних та аудіовізуальних засобів навчання, а також власний творчий підхід вчителя, зробили урок цікавим та яскравим.

Кiлькiсть переглядiв: 267

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.