Група №502 Математика 04.05.-06.05.2016 (ІПМ)
Михалко | Наталія | Євстахівна | Турківський | Бітлянський НВК |
Яворська | Лідія | Йосипіна | Турківський | Боринський НВК |
Крись | федір | Михайлович | Турківський | Хащівська ЗОШ І-ІІ ст. |
Група № 505 Зарубіжна література 04.05.-06.05.2016 (ІПМ)
Литвин | Ольга | Федорівна | Турківський | Ластівківський НВК |
Група № 506 Українська мова та література 04.05.-06.05.2016 (ІПМ)
Ковташ | Марія | Василівна | Турківський | Либохорська ЗОШ І-ІІІ ст. |
Шпак | Леся | Андріївна | Турківський | Турківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 |
Костьович | Люба | Іванівна | Турківський | Турківський НВК |
Група № 509 Захист Вітчизни, керівник гуртка (військово-патріотичний), ОМЗ
10.05.-12.05.2016 (ІПМ)
Сахарнацький | Василь | Дмитрович | Турківський | Боберківський НВК |
Група №510 Людина і світ 10.05.-12.05.2016 (ІПМ)
Войтович | Світлана | Михайлівна | Турківський | Турківський НВК |
Група №511 Вихователь ДНЗ 10.05.-13.05. 2016 (ІПМ+СГ)
Тацишин | Оксана | Василівна | Турківський | Турківська школа-інтернат І-ІІ ст. |
Група №512 Історія 10.05.-12.05. 2016 (ІПМ)
Марканич | Марія | Володимирівна | Турківський | Сянківська ЗОШ І-ІІ ст. |
Магдич | Оксана | Іванівна | Турківський | Нижньотурівський НВК |
Група №514 Інформатика 10.05.-12.05. 2016 (ІПМ)
Копитчак | Іван | Васильович | Турківський | Нижненська ЗОШ І-ІІ ст |
Мись | Михайло | Дмитрович | Турківський | Ясеницький НВК |
Група №515 Економіка 11.05.-13.05.2016 (ІПМ)
Казибрід | Василь | Миколайович | Турківський | Либохорська ЗОШ І-ІІІ ст. |
Цибак | Леся | Романівна | Турківський | Верхненський НВК |
Група № 517 Художня культура 10.05.-12.05. 2016 (ІПМ)
Моржин | Віталій | Дмитрович | Турківський | Лімнянський НВК |
Коблик | Лідія | Василівна | Турківський | Головська ЗОШ і-ІІ ст. |
Група № 518 Російська мова та література 10.05.-13.05. 2016 (ІПМ+СГ)
Когут | Геннадій | Йосипович | Турківський | Турківський НВК |
Немець | Ганна | іванівна | Турківський | Турківський НВК |
Кіра | Василь | Лукович | Турківський | Лімнянський НВК |
Група №519 Керівник гуртка (гуманітарний) 10.05.-13.05.2016(ІПМ+СГ)
Федик | Оксана | Ігнатівна | Турківський | Розлуцький НВК |
Ільницька | Софія | Василівна | Турківський | Либохорська ЗОШ І-ІІІ ст. |
Група №520 Біологія+екологія 10.05.-13.05.2016(ІПМ+СГ)
Марусяк | Галина | Михайлівна | Турківський | Явірська ЗОШ І-ІІІ ст. |
Крецул | Надія | Семенівна | Турківський | Верхньояблунський НВК |
Група №212 Основи здоров’я 16.05.-20.05.2016 (Іч. 2012 р.а.))
Топольницький | Володимир | Михайлович | Турківський | Верхньояблунський НВК |
Шеменинець | Галина | Михайлівна | Турківський | Либохорська ЗОШ І-ІІІ ст. |
Місик | Марія | Михайлівна | Мостиський | Мостиська ІІ ЗОШ І-ІІ ст.. |
Група №530 Художня культура 16.05.-20.05. 2016 (ІПМ+CГ)
Острубацька | Тетяна | Миролнівна | Турківський | Явірська ЗОШ І-ІІІ ст. |
Мишковський | Микола | Володимирович | Турківський | Нижньояблунський НВК |
Група № 800 Українська мова та література 16.05.-27.05.2016
Ільницька | Лідія | Романівна | Турківський | Завадівський НВК |
Група №532 Математика 16.05.-20.05. 2016 (ВПМ+CГ)
Петрик | Ольга | Володимирівна | Турківський | Верхньовисоцький НВК |
Омелюх | Галина | Миколаївна | Турківський | Ясеницький НВК |
Пецкович | Ольга | іванівна | Турківський | Ясеницький НВК |
Ільницька | Ольга | Ігнатівна | Турківський | Радицька ЗОШ І-Ііст. |
Мацяк | люба | Йосипівна | Турківський | Яворівська ЗОШ І-ІІ ст. |
Дуда | Наталя | Миколаївна | Турківський | Турківська школа-інтернат І-ІІ ст. |
Група №535 Історія 23.05.-27.05. 2016 (ІПМ+СГ)
Рик | Романія | Броніславівна | Турківський | Комарницький НВК |
Група № 537 Фізична культура, кер.спорт.гурт., ін-р з фіз-ри 23.05.-27.05. 2016 (ІПМ+СГ)
Прищ | Андрій | Васильович | Турківський | Либохорська ЗОШ І-ІІІ ст. |
Комарницький | Іван | Володимирович | Турківський | Комарницький НВК |
Група № 538 Природознавство 23.05.-25.05. 2016 (ІПМ)
Пецкович | Оксана | Василівна | Турківський | Ясеницький НВК |
Чуплак | Микола | Миколайович | Турківський | Жукотинська ЗОШ І-ІІ ст. |
Матляк | Олена | Миколаївна | Турківський | Яблунівська ЗОШ І-ІІ ст. |
Крецул | Надія | Семенівна | Турківський | Верхньояблунський НВК |
Рик | Романія | Броніславівна | Турківський | Комарницький НВК |
Група №540 Зарубіжна література 23.05.-27.05. 2016 (ІПМ+СГ)
Топольницька | Оксана | Олексіївна | Турківський | Нижньояблунський НВК |
Романчак | Любов | Оменянівна | Турківський | Яблунівська ЗОШ І-ІІ ст. |
Галац | Галина | Юліанівна | Турківський | Турківська школа-інтернат І-ІІ ст. |
Кузьмин | Лідія | Орестівна | Турківський | Шум'яцька ЗОШ І-ІІ ст. |
Павлик | Ірина | Мар’янівна | Турківський | Радицька ЗОШ І-ІІ ст. |
Група №542 Вихователь школи-інтернату 23.05.-27.05. 2016 (ВПМ+СГ)
Шевців | Галина | Орестівна | Турківський | Турківська школа-інтернат І-ІІ ст. |
Франк | Наталя | Ярославівна | Турківський | Турківська школа-інтернат І-ІІ ст. |
Група №533 Німецька мова 23-27.05. 2016 (ВПМ+CГ)
Федючка | Іванна | Федорівна | Турківський | нижньотурівський НВК |
Група №545 Музичне мистецтво, керівник музичного гуртка, акомпаніатор,
концертмейстер 23.05.-27.05. 2016 (ВПМ+СГ)
Цуняк | Олесандра | Іванівна | Турківський | Турківський БДЮТ |
Група №546 Правознавство 30.05.-03.06. 2016 (ІПМ+CГ)
Нискогуз | Оксана | Федорівна | Турківський | Боринський НВК |
Горбовий | Володимир | степанович | Турківський | Верхньогусненський НВК |
Казибрід | Василь | Миколайович | Турківський | Либохорська ЗОШ І-ІІІ ст. |
Іванейко | Оксана | Іванівна | Турківський | Жукотинська ЗОШ І-ІІ ст. |
Ільницька | любов | Федорівна | Турківський | Лосинецька ЗОШ І-ІІ ст. |
Сподарик | Руслана | Степанівна | Турківський | Розлуцький НВК |
Група № 548 Фізична культура, кер.спорт.гурт., ін-р з фіз-ри 30.05.-03.06. 2016
(ІПМ+СГ)
Січак | Богдан | Михайлович | Турківський | Верхньояблунський НВК |
Група №492 Керівник гуртка (туристсько-краєзнавчий) 30.05-03.06.2016 (ІПМ+СГ)
Рик | Ярослава | Вікторівна | Турківський | Матківський НВК |
Комарницька | Лілія | Андріївна | Турківський | Мельничненська ЗОШ І-Ііст. |
Група №549 Математика 30.05.-03.06. 2016 (ІПМ+СГ)
Казибрід | Марія | Василівна | Турківський | Либохорська ЗОШ І-ІІІ ст. |
Комарницький | Ігор | Іванович | Турківський | Буковинська ЗОШ І-ІІ ст. |
Копитчак | Іван | Васильович | Турківський | Нижненська ЗОШ І-ІІ ст |
Смолянінова | Ніна | Тимофіївна | Турківський | Турківський НВК №1 |
Група №550 Захист Вітчизни, керівники військово-патріотичних гуртків
30.05.-03.06.2016 (ВПМ+СГ)
Височанський | Ярослав | Іванович | Турківський | Верхньовисоцький НВК |
Група №552 Англійська мова 30.05.-03.06.2016 (ВПМ+СГ)
Бордун | Любов | Дмитрівна | Турківський | Турківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 |
Група 555 Керівник гуртка(інші) 30.05.-03.06.2016 (ВПМ+СГ)
Кузьмак | Ірина | Петрівна | Турківський | Турківський БДЮТ |
Малетич | Людмила | Миронівна | Турківський | Турківський БДЮТ |
Група № 558 Біологія + природознавство 06.06.-10.06.2016 (ІПМ+СГ)
Пецкович | Оксана | Василівна | Турківський | Ясеницький НВК |
Крецул | Надія | Семенівна | Турківський | Верхньояблунський НВК |
Матляк | Олена | Миколаївна | Турківський | Яблунівська ЗОШ І-ІІ ст. |
Група № 559 Педагог-організатор, культорганізатор 06.06.-10.06. 2016 (ВПМ+СГ)
Їжик | Валентина | Юріївна | Турківський | Верхньовисоцький НВК |
Павлик | Галина | Іванівна | Турківський | Турківський НВК №! |
Група № 560 Географія 06.06.-10.06. 2016 (ІПМ+СГ)
Розлуцька | Калина | Василівна | Турківський | Верхньояблунський НВК |
Ільницька | Руслана | ярославівна | Турківський | Головська ЗОШ і-ІІ ст. |
Долучити до групи № 561 на 06.06.-10.06. 2016 (ІПМ, 3 дні)
Кропивницький | Олексій | Петрович | Турківський | Верхньовисоцький НВК |
Група №563 Українська мова та література 06.06.-10.06. 2016 (ВПМ+СГ)
Вауліна | Любов | Тарасівна | Турківський | Турківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 |
Вовк | Наталя | Іванівна | Турківський | Ясеницький НВК |
Яворська | Євгенія | Володимирівна | Турківський | Комарницький НВК |
Група №569 Біологія 13.06.-17.06.2016 (ІПМ+ОП)
Пецкович | Оксана | Василівна | Турківський | Ясеницький НВК |
Матляк | Олена | Миколаївна | Турківський | Яблунівська ЗОШ І-ІІ ст. |
Група № 570 Образотворче мистецтво 13.06.-17.06.2016 (ІПМ+СГ)
Чопик | Юрій | Федорович | Турківський | Бітлянський НВК |
Цибак | Леся | Романівна | Турківський | Верхненський НВК |
Кропивницький | Олексій | Петрович | Турківський | Верхньовисоцький НВК |
Голойда | Оксана | Ярославівна | Турківський | Верхньогусненський НВК |
Моржин | Віталій | Дмитрович | Турківський | Лімнянський НВК |
Коблик | Лідія | Василівна | Турківський | Головська ЗОШ і-ІІ ст. |
Група №571 Англійська мова 13.06.-17.06.2016 (ВПМ + СГ)
Саварин | Ксенія | Богданівна | Турківський | Верхньояблунський НВК |
Височанський | Роман | Іванович | Турківський | Матківський НВК |
Долучити до групи № 806 Керівник гуртка (гуманітарний) 21.06.-24.06.2016
Яворська | Марія | Михайлівна | Турківський | Турківський БДЮТ |
Група № 572 Фізика, астрономія 13.06.-17.06.2016 (ІПМ+СГ)
Бугіль | Софія | Іллівна | Турківський | нижньотурівський НВК |
місяйло | Михайло | Миронович | Турківський | Яворівська ЗОШ І-ІІ ст. |
Група №584 Правознавство 15.06.-17.06.2016 (ІПМ)
Ільницька | Руслана | ярославівна | Турківський | Головська ЗОШ і-ІІ ст. |
Рик | Романія | Броніславівна | Турківський | Комарницький НВК |
Магдич | Оксана | Іванівна | Турківський | Нижньотурівський НВК |
Група № 574 Зарубіжна література 21.06.-23.06. 2016 (ІПМ)
Когут | Геннадій | Йосипович | Турківський | Турківський НВК |
Немець | Ганна | іванівна | Турківський | Турківський НВК |
Група № 575 Хімія 21.06.-24.06. 2016 (ІПМ+СГ)
Бурич | Іванна | Михайлівна | Турківський | Вовченський НВК |
Пецкович | Оксана | Василівна | Турківський | Ясеницький НВК |
Білинська | Ірина | Йосифівна | Турківський | Красненська ЗОШ І-ІІ ст. |
Група №576 Історія 21.06.-24.06.2016 (ВПМ+СГ)
Кость | Наталя | Іванівна | Турківський | Лімнянський НВК |
Захаревич | Іван | Григорович | Турківський | Нижненська ЗОШ І-ІІ ст |
Група № 578 Фізика, астрономія 21.06.-24.06.2016 (ВПМ+СГ)
комарницька | Галина | Євгенівна | Турківський | Верхньовисоцький НВК |
Сорочич | Леся | Михайлівна | Турківський | Ластівківський НВК |
Група № 579 Художня культура 22.06.-24.06.2016 (ІПМ)
Кузьмин | Лідія | Орестівна | Турківський | Шум'яцька ЗОШ І-ІІ ст. |
Група №582 Людина і світ 21.06.-23.06.2016 (ІПМ)
Нискогуз | Оксана | Федорівна | Турківський | Боринський НВК |
Горбовий | Володимир | степанович | Турківський | Верхньогусненський НВК |
Коментарi