Подорож Україною

У Турківській ЗОШ І-ІІІ ст. №1, 1 грудня, було проведено відкриту виховну годину на тему: “Подорож Україною”. Провела її, класний керівник 5-А класу – Дудинець Іванна Ігорівна, разом із своїми учнями. На заході були присутні: вчителі, учні, а також батьки.

Мета даної виховної години полягала в тому, щоб поглибити в учнів знання про Україну, прищеплювати любов до рідного краю, виховувати патріотричні почуття. Дійовими особами виховного заходу були: ведучі, українець, українка, козак-отаман, верба, вишня, козаки та учні. Кожен із учнів був одягнутий у свій костюм, який відповідав їхньому образу.

Діти розказували вірші, співали пісні, а також проводили цікаві конкурси-ігри. Під час виступу, присутні мали можливість послухати мелодію, яку виконувала на скрипці учениця 5-А класу. На виховній годині було використано мутльтемедійну презентацію, яка робила захід ще різноманітнішим. Перед закінченням свята учні роздали гостям цікаві буклети про Україну. Виступ завершила класний керівник, виконуючи пісню “Україна – це Ми”. В кінці прозувачала подяка за відкриту виховну годину від завуча школи з виховної роботи, а також у залі лунали гучні оплески глядачів.

Кiлькiсть переглядiв: 280

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.