Група №502 Математика 04.05.-06.05.2016 (ІПМ)

Михалко Наталія Євстахівна Турківський Бітлянський НВК
Яворська Лідія Йосипіна Турківський Боринський НВК
Крись федір Михайлович Турківський Хащівська ЗОШ І-ІІ ст.

Група № 505 Зарубіжна література 04.05.-06.05.2016 (ІПМ)

Литвин Ольга Федорівна Турківський Ластівківський НВК

Група № 506 Українська мова та література 04.05.-06.05.2016 (ІПМ)

Ковташ Марія Василівна Турківський Либохорська ЗОШ І-ІІІ ст.
Шпак Леся Андріївна Турківський Турківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Костьович Люба Іванівна Турківський Турківський НВК

Група № 509 Захист Вітчизни, керівник гуртка (військово-патріотичний), ОМЗ

10.05.-12.05.2016 (ІПМ)

Сахарнацький Василь Дмитрович Турківський Боберківський НВК

Група №510 Людина і світ 10.05.-12.05.2016 (ІПМ)

Войтович Світлана Михайлівна Турківський Турківський НВК

Група №511 Вихователь ДНЗ 10.05.-13.05. 2016 (ІПМ+СГ)

Тацишин Оксана Василівна Турківський Турківська школа-інтернат І-ІІ ст.

Група №512 Історія 10.05.-12.05. 2016 (ІПМ)

Марканич Марія Володимирівна Турківський Сянківська ЗОШ І-ІІ ст.
Магдич Оксана Іванівна Турківський Нижньотурівський НВК

Група №514 Інформатика 10.05.-12.05. 2016 (ІПМ)

Копитчак Іван Васильович Турківський Нижненська ЗОШ І-ІІ ст
Мись Михайло Дмитрович Турківський Ясеницький НВК

Група №515 Економіка 11.05.-13.05.2016 (ІПМ)

Казибрід Василь Миколайович Турківський Либохорська ЗОШ І-ІІІ ст.
Цибак Леся Романівна Турківський Верхненський НВК

Група № 517 Художня культура 10.05.-12.05. 2016 (ІПМ)

Моржин Віталій Дмитрович Турківський Лімнянський НВК
Коблик Лідія Василівна Турківський Головська ЗОШ і-ІІ ст.

Група № 518 Російська мова та література 10.05.-13.05. 2016 (ІПМ+СГ)

Когут Геннадій Йосипович Турківський Турківський НВК
Немець Ганна іванівна Турківський Турківський НВК
Кіра Василь Лукович Турківський Лімнянський НВК

Група №519 Керівник гуртка (гуманітарний) 10.05.-13.05.2016(ІПМ+СГ)

Федик Оксана Ігнатівна Турківський Розлуцький НВК
Ільницька Софія Василівна Турківський Либохорська ЗОШ І-ІІІ ст.

Група №520 Біологія+екологія 10.05.-13.05.2016(ІПМ+СГ)

Марусяк Галина Михайлівна Турківський Явірська ЗОШ І-ІІІ ст.
Крецул Надія Семенівна Турківський Верхньояблунський НВК

Група №212 Основи здоров’я 16.05.-20.05.2016 (Іч. 2012 р.а.))

Топольницький Володимир Михайлович Турківський Верхньояблунський НВК
Шеменинець Галина Михайлівна Турківський Либохорська ЗОШ І-ІІІ ст.
Місик Марія Михайлівна Мостиський Мостиська ІІ ЗОШ І-ІІ ст..

Група №530 Художня культура 16.05.-20.05. 2016 (ІПМ+CГ)

Острубацька Тетяна Миролнівна Турківський Явірська ЗОШ І-ІІІ ст.
Мишковський Микола Володимирович Турківський Нижньояблунський НВК

Група № 800 Українська мова та література 16.05.-27.05.2016

Ільницька Лідія Романівна Турківський Завадівський НВК

Група №532 Математика 16.05.-20.05. 2016 (ВПМ+CГ)

Петрик Ольга Володимирівна Турківський Верхньовисоцький НВК
Омелюх Галина Миколаївна Турківський Ясеницький НВК
Пецкович Ольга іванівна Турківський Ясеницький НВК
Ільницька Ольга Ігнатівна Турківський Радицька ЗОШ І-Ііст.
Мацяк люба Йосипівна Турківський Яворівська ЗОШ І-ІІ ст.
Дуда Наталя Миколаївна Турківський Турківська школа-інтернат І-ІІ ст.

Група №535 Історія 23.05.-27.05. 2016 (ІПМ+СГ)

Рик Романія Броніславівна Турківський Комарницький НВК

Група № 537 Фізична культура, кер.спорт.гурт., ін-р з фіз-ри 23.05.-27.05. 2016 (ІПМ+СГ)

Прищ Андрій Васильович Турківський Либохорська ЗОШ І-ІІІ ст.
Комарницький Іван Володимирович Турківський Комарницький НВК

Група № 538 Природознавство 23.05.-25.05. 2016 (ІПМ)

Пецкович Оксана Василівна Турківський Ясеницький НВК
Чуплак Микола Миколайович Турківський Жукотинська ЗОШ І-ІІ ст.
Матляк Олена Миколаївна Турківський Яблунівська ЗОШ І-ІІ ст.
Крецул Надія Семенівна Турківський Верхньояблунський НВК
Рик Романія Броніславівна Турківський Комарницький НВК

Група №540 Зарубіжна література 23.05.-27.05. 2016 (ІПМ+СГ)

Топольницька Оксана Олексіївна Турківський Нижньояблунський НВК
Романчак Любов Оменянівна Турківський Яблунівська ЗОШ І-ІІ ст.
Галац Галина Юліанівна Турківський Турківська школа-інтернат І-ІІ ст.
Кузьмин Лідія Орестівна Турківський Шум'яцька ЗОШ І-ІІ ст.
Павлик Ірина Мар’янівна Турківський Радицька ЗОШ І-ІІ ст.

Група №542 Вихователь школи-інтернату 23.05.-27.05. 2016 (ВПМ+СГ)

Шевців Галина Орестівна Турківський Турківська школа-інтернат І-ІІ ст.
Франк Наталя Ярославівна Турківський Турківська школа-інтернат І-ІІ ст.

Група №533 Німецька мова 23-27.05. 2016 (ВПМ+CГ)

Федючка Іванна Федорівна Турківський нижньотурівський НВК

Група №545 Музичне мистецтво, керівник музичного гуртка, акомпаніатор,

концертмейстер 23.05.-27.05. 2016 (ВПМ+СГ)

Цуняк Олесандра Іванівна Турківський Турківський БДЮТ

Група №546 Правознавство 30.05.-03.06. 2016 (ІПМ+CГ)

Нискогуз Оксана Федорівна Турківський Боринський НВК
Горбовий Володимир степанович Турківський Верхньогусненський НВК
Казибрід Василь Миколайович Турківський Либохорська ЗОШ І-ІІІ ст.
Іванейко Оксана Іванівна Турківський Жукотинська ЗОШ І-ІІ ст.
Ільницька любов Федорівна Турківський Лосинецька ЗОШ І-ІІ ст.
Сподарик Руслана Степанівна Турківський Розлуцький НВК

Група № 548 Фізична культура, кер.спорт.гурт., ін-р з фіз-ри 30.05.-03.06. 2016

(ІПМ+СГ)

Січак Богдан Михайлович Турківський Верхньояблунський НВК

Група №492 Керівник гуртка (туристсько-краєзнавчий) 30.05-03.06.2016 (ІПМ+СГ)

Рик Ярослава Вікторівна Турківський Матківський НВК
Комарницька Лілія Андріївна Турківський Мельничненська ЗОШ І-Ііст.

Група №549 Математика 30.05.-03.06. 2016 (ІПМ+СГ)

Казибрід Марія Василівна Турківський Либохорська ЗОШ І-ІІІ ст.
Комарницький Ігор Іванович Турківський Буковинська ЗОШ І-ІІ ст.
Копитчак Іван Васильович Турківський Нижненська ЗОШ І-ІІ ст
Смолянінова Ніна Тимофіївна Турківський Турківський НВК №1

Група №550 Захист Вітчизни, керівники військово-патріотичних гуртків

30.05.-03.06.2016 (ВПМ+СГ)

Височанський Ярослав Іванович Турківський Верхньовисоцький НВК

Група №552 Англійська мова 30.05.-03.06.2016 (ВПМ+СГ)

Бордун Любов Дмитрівна Турківський Турківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Група 555 Керівник гуртка(інші) 30.05.-03.06.2016 (ВПМ+СГ)

Кузьмак Ірина Петрівна Турківський Турківський БДЮТ
Малетич Людмила Миронівна Турківський Турківський БДЮТ

Група № 558 Біологія + природознавство 06.06.-10.06.2016 (ІПМ+СГ)

Пецкович Оксана Василівна Турківський Ясеницький НВК
Крецул Надія Семенівна Турківський Верхньояблунський НВК
Матляк Олена Миколаївна Турківський Яблунівська ЗОШ І-ІІ ст.

Група № 559 Педагог-організатор, культорганізатор 06.06.-10.06. 2016 (ВПМ+СГ)

Їжик Валентина Юріївна Турківський Верхньовисоцький НВК
Павлик Галина Іванівна Турківський Турківський НВК №!

Група № 560 Географія 06.06.-10.06. 2016 (ІПМ+СГ)

Розлуцька Калина Василівна Турківський Верхньояблунський НВК
Ільницька Руслана ярославівна Турківський Головська ЗОШ і-ІІ ст.

Долучити до групи № 561 на 06.06.-10.06. 2016 (ІПМ, 3 дні)

Кропивницький Олексій Петрович Турківський Верхньовисоцький НВК

Група №563 Українська мова та література 06.06.-10.06. 2016 (ВПМ+СГ)

Вауліна Любов Тарасівна Турківський Турківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Вовк Наталя Іванівна Турківський Ясеницький НВК
Яворська Євгенія Володимирівна Турківський Комарницький НВК

Група №569 Біологія 13.06.-17.06.2016 (ІПМ+ОП)

Пецкович Оксана Василівна Турківський Ясеницький НВК
Матляк Олена Миколаївна Турківський Яблунівська ЗОШ І-ІІ ст.

Група № 570 Образотворче мистецтво 13.06.-17.06.2016 (ІПМ+СГ)

Чопик Юрій Федорович Турківський Бітлянський НВК
Цибак Леся Романівна Турківський Верхненський НВК
Кропивницький Олексій Петрович Турківський Верхньовисоцький НВК
Голойда Оксана Ярославівна Турківський Верхньогусненський НВК
Моржин Віталій Дмитрович Турківський Лімнянський НВК
Коблик Лідія Василівна Турківський Головська ЗОШ і-ІІ ст.

Група №571 Англійська мова 13.06.-17.06.2016 (ВПМ + СГ)

Саварин Ксенія Богданівна Турківський Верхньояблунський НВК
Височанський Роман Іванович Турківський Матківський НВК

Долучити до групи № 806 Керівник гуртка (гуманітарний) 21.06.-24.06.2016

Яворська Марія Михайлівна Турківський Турківський БДЮТ

Група № 572 Фізика, астрономія 13.06.-17.06.2016 (ІПМ+СГ)

Бугіль Софія Іллівна Турківський нижньотурівський НВК
місяйло Михайло Миронович Турківський Яворівська ЗОШ І-ІІ ст.

Група №584 Правознавство 15.06.-17.06.2016 (ІПМ)

Ільницька Руслана ярославівна Турківський Головська ЗОШ і-ІІ ст.
Рик Романія Броніславівна Турківський Комарницький НВК
Магдич Оксана Іванівна Турківський Нижньотурівський НВК

Група № 574 Зарубіжна література 21.06.-23.06. 2016 (ІПМ)

Когут Геннадій Йосипович Турківський Турківський НВК
Немець Ганна іванівна Турківський Турківський НВК

Група № 575 Хімія 21.06.-24.06. 2016 (ІПМ+СГ)

Бурич Іванна Михайлівна Турківський Вовченський НВК
Пецкович Оксана Василівна Турківський Ясеницький НВК
Білинська Ірина Йосифівна Турківський Красненська ЗОШ І-ІІ ст.

Група №576 Історія 21.06.-24.06.2016 (ВПМ+СГ)

Кость Наталя Іванівна Турківський Лімнянський НВК
Захаревич Іван Григорович Турківський Нижненська ЗОШ І-ІІ ст

Група № 578 Фізика, астрономія 21.06.-24.06.2016 (ВПМ+СГ)

комарницька Галина Євгенівна Турківський Верхньовисоцький НВК
Сорочич Леся Михайлівна Турківський Ластівківський НВК

Група № 579 Художня культура 22.06.-24.06.2016 (ІПМ)

Кузьмин Лідія Орестівна Турківський Шум'яцька ЗОШ І-ІІ ст.

Група №582 Людина і світ 21.06.-23.06.2016 (ІПМ)

Нискогуз Оксана Федорівна Турківський Боринський НВК
Горбовий Володимир степанович Турківський Верхньогусненський НВК
Кiлькiсть переглядiв: 1006

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.